fbpx
Services

HİZMETLER

Neler Yaparım?


Web Arayüz Tasarım

Müşterilerinizin dijital dünyada sizinle ilk etkileşime geçtiği yer web sitenizdir. Dijital danışmanınız ve web tasarım uzmanınız olarak sizlere müşterileriniz arasındaki yol haritasını çiziyorum.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logonuz en basit biçimde işinizi global olarak tanıtmanızı sağlar. Firmanızı ifade etmek için kullanılan renklerin uyumu, kelimeler ve tasarım kombinasyonları ise kurumsal kimliğinizi oluşturur .

SEO

SEO çalışmaları ile sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkartıyor, daha fazla ziyaretçi ve yüksek dönüşüm oranıyla sizleri internet ortamındaki potansiyel müşterilerinizle buluşturuyorum.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzün en çok kullanılan dijital pazarlama kanalı olan sosyal medyayı bir plan dahilinde yönetiyor, ilgi çekici içerikler ile marka bilinirliğinizi arttırıp hedef kitleyi size yönlendiriyorum.

İnternet Reklamcılığı

Reklamlarınızın etkili olabilmesi için iyi bir planlama ve potansiyel müşterilerinizin analizleri yapılmalıdır, rekabet büyük, fark edilmek için vitrine çıkmalısınız tam bu noktada işe internet reklamcılığı dahil oluyor.

Dijital Danışmanlık

Dijital ortamda markanızın atacağı her adımda size yol gösteriyor ve dijital mecraları en iyi şekilde kullanarak hedeflerinize emin ve planlı bir şekilde ulaşmanız için sizi yönlendiriyorum.