Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumsal kimlik, markanızın değerlerinin ve “kişiliğinin” görsel temsilidir. Kimlik tasarımı temel olarak markanızın tonunu belirler ve kitlenizdeki belirli duyguları uyandırmak için kullanılır.

Kurumsal Kimlik Neden Önemli ?

Bir markanın, kişinin yada şirketin pazarlama ve tanıtım çalışmalarının başlangıç noktası kurumsal kimlik kitinin oluşturulmasıdır.

Markaların kendilerini tüm detayları ile lanse edebilecekleri kurumsal kimlik oluşturulması süreci firma / marka adının belirlenmesi, renk kombinasyonu, font ve ikon seçimi aşamaları tamamlandıktan sonra bunları bir bütün halinde göreceğimiz tasarımların hazırlanması ile devam eder.

Kurumsal kimlik çalışmaları
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Kapsamı Nedir ?

Kurumsal kimlik çalışmaları çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Yapılacak çalışmalarda sektör, kullanılacak mecralar ve hedef kitleye göre ihtiyaçlar belirlenir.

Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında yapılan çalışmalar, kartvizit tasarımı, dosya tasarımı, antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, promosyon ürünleri tasarımı, kırtasiye malzemeleri tasarımı, mail imzası tasarımı, personel kıyafetleri tasarımı gibi birçok çalışmayı içermektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazla…

Sosyal Medya Yönetimi

Daha fazla…

Kurumsa Kimlik Tasarımı

Daha fazla…

Reklam Yönetimi

Daha fazla…