Reklam Yönetimi

İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa cevabını birlikte bulalım!

Google ADS ile Müşterileriniz Neredeyse Reklamlarınız Orada!

Google Ads reklam platformu ile reklam kampayalarınız için günlük yada toplam kampanya bütçeleri, hangi gün ve saatte yayınlamak istediğinizi, reklamlarınızın yayınlanmasını istediğiniz yada istemediğiniz web siteleri, ülkeleri ve daha bir çok kriteri belirleyebilirsiniz.

Google Ads reklamları ağı 3 ana kategoriden oluşur. Google Arama Ağı, Google Görüntülü Reklam Ağı ve YouTube Ağı. Bu ağlar; Google arama sonuçları, Google Adsense ile görsel reklam gösterimi yapan web siteler, google reklam ortaklarına ait reklam alanları ve mobil uygulamalar dahil olmak üzere tüm reklam alanlarını kapsar.

Google ADS Ile Müşterileriniz Neredeyse Reklamlarınız Orada!
Sosyal Medya Çözümleri

Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanın yöntemlerinden biri de sosyal medya reklamlarıdır. Sosyal medya reklamlarını bir çok amaç için kullanabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden kişilere sosyal medya hesapları üzerinden satın almalarını hızlandıracak tetikleyici reklamlar, bilgi ve talep toplamak için form reklamları, takipçi ve üye sayısını arttırmaya yönelik reklamlar, etkinlikleriniz için ziyaretçi ve katılımcı kayıtları toplama vb. ihtiyaçlarınız için metin, görsel ve video içerikler ile reklam yayınlanabilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsa Kimlik Tasarımı

Reklam Yönetimi