Size nasıl yardım edebilirim?

Size nasıl yardım edebilirim?

Dijital ihtiyaçlarınız için karşınıza çıkacak tüm sorunları alanında uzman ekip arkadaşlarım ile çözüme kavuşturuyorum.

WordPress Hizmetleri

WordPress internet sitesi kurmak istiyorsanız veya kurduğunuz sitede desteğe ihtiyacınız varsa ilk aşamadan hizmet sonrası desteğe kadar Profesyonel WordPress Hizmetleri için sizinle birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

SEO

SEO Hizmeti, diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, sitenizin değerini arttırmak ve Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralara getirmek için yapılan çalışmalardır. Daha çok potansiyel müşteriye ulaşmak istiyorsanız SEO tercih etmeniz gereken bir yatırımdır.

Sosyal Medya Yönetimi

İnternet dünyasında kurumunuzu daha fazla hedef kitleye ulaştırabilmek adına, var gücümüzle, kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyorum.

İnternet Reklamları

Google, Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn gibi dijital medya mecralar artık hem kişisel olarak hem de kurumsal olarak sizleri istediğiniz kitleye ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bütçenize orantılı olarak maksimum dönüşümler için reklamlarınızı profesyonel ellere bıraktığınızdan emin olmalısınız!

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumsal kimlik, markanızın değerlerinin ve “kişiliğinin” görsel temsilidir. Dijital ya da basılı materyaller için, markanızı yansıtan yaratıcı tasarımlar oluşturarak marka bilinirliğini ve değerini artırmaya yönelik logo, kartvizit, katalog, sosyal medya görselleri vb. çalışmalar yapmaktayım.

Web Uygulamaları

Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaların web tabanlı olarak geliştirilmesi iş yükünüzün hafifletilmesi, bakım ve güncelleme gibi ek işlerin takibinin kolaylaştırılması anlamına gelmektedir. Web uygulamasını nasıl hayata geçirebileceğimizi belirlemek için iletişime geçebilirsiniz.

Freelance Web Tasarım Uzmanı

Siz işinize odaklanırken biz dijital itibarınız ile ilgileniyoruz !

Siz işinize odaklanırken biz dijital itibarınız ile ilgileniyoruz !

Dijital dünyada yer almak ya da varlığınızı güçlendirmek, daha fazla potansiyel müşteri elde etmek için birlikte sağlam bir adım atmaya ne dersiniz?