Neler Yaparım?

Yaklaşık 5 senedir web tasarım ve internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisinde tam zamanlı, freelance web tasarımcı ve proje yöneticisi olarak bir çok firmada görev aldım.  Çoğunlukla web tasarımSEO(arama motoru optimizasyonu)internet reklamcılığısosyal medya yönetimi işleri yapsam da küçük ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım. Aldığımız tüm web projelerini, tecrübeli ekibim ile çok kısa sürede ve profesyonelce bitiriyoruz.  İşimizi tam olarak özetlemek gerekirse dijital dünyada gücünüze güç katmak, marka bilinirlğinizi arttırmak ve rakiplerinizi geride bırakmanız için, web alanında tüm hizmetleri tek noktadan sunuyoruz.  Senkronize bir şekilde çalışarak çok kısa bir süre içerisinde istediğimiz başarıyı elde ediyoruz.

Hizmetler

Analiz

Analiz süreci sizinle tanıştığımız süre içerisinde başlamış olur. Önce işinizi ve sektörünüzü anlar, sonra mevcud web kaynaklarınızı analiz ederiz.

Optimizasyon

Web sitenizin eksikleri, değiştirilmesi ve geliştirilmesi gereken noktaları analiz eder, analiz sonucuna göre optimize ederiz.

Tasarım

Analizde elde edilen veriler tasarım sürecini başlatır. Dijital mecrayı en verimli şekilde kullanmak için proje tasarlanır ve dijital dönüşüm başlar.

Reklam ve Raporlama

Tasarım süreci bittikten sonra, SEO, SEM, Sosyal Medya gibi belirlenen alanlarda çalışmalara başlanır ve sonuçlar raporlar ile size iletilir.